Projekt je spolufinancován
statutárním městem

TÝM U12

V derby úspěšná dvanáctka Baníku

Super fotbal, super atmosféra, pěkné góly. To byl středeční zápas dvanáctky Baníku proti Vítkovicím 1919. Při střelecké chuti byl tentokráte opět Simon Baroš, který se prosadil hned pětkrát.

Skvělý úspěch dvanáctky

O velký úspěch se postarala kategorie U12 na dvoudenním turnaji v Chomutově. Turnaj pod názvem Spořická liga nadějí, kterého se účastní všechny ligové týmy, zvládla naše Akademie fantasticky. Z ...

Dvanáctka stále vítězná

Sice od první minuty dvanáctka prohrávala, v dalším průběhu zápasu dokázala utkání zaslouženě zvrátit ve svůj prospěch. Hattrickem k tomu přispěl Petr Lukeš.

U12: vítězství nad Hradcem i Slováckem

Velká pochvala pro dvanáctku Baníku. Ta téměř bez střídání dokázala v tropickém počasí zvládnout oba těžké zápasy, když proti Slovácku dokázala otočit i poločasovou dvoubrankovou ztrátu.

U12: S Trenčínem výhra, s Górnikem prohra

Na Šoupalce přivítala dvanáctka své vrstevníky z Trenčína a Górniku Zabrze. Proti slovenskému týmu se podařilo mladým baníkovcům otočit z 0:3 čtyřmi brankami v řadě výsledek ve svůj prospěch. Ve ...