Také čtvrté a poslední měření sil v této sezóně ovládla patnáctka Baníku. V Hodoníně se dostala do tříbrankového vedení, které domácí sedm minut před koncem korigovali.
Hodnocení trenéra Daniela Tchuře a Patrika Rataje: Do stavu 0:3 pro nás jsme utkání víceméně kontrolovali a měli i další slibné příležitosti. Avšak nebyli jsme tolik odvážní, kreativní a nebezpeční, jak bychom si představovali. Od šedesáté minuty jsme přestali hrát a soupeř mohl utkání zdramatizovat více, než jen do konečného stavu 1:3. Máme za sebou velmi náročné období, kdy jsme za měsíc odehráli 5 mistrovských utkání a 2 kvalitní turnaje. Teď je potřeba si vyčistit hlavy, doléčit šrámy a nachystat se na závěr sezony.
