Po dvou nezdarech konečně patnáctka zabrala a zvítězila na půdě Slovácka. Na dvoubrankovém vedení ostravských pokaždé domácí dokázali reagovat snížením, ale vyrovnat nedokázali, naopak v závěru přišla ještě pojistka vítězství.
Hodnocení trenéra Daniela Tchuře a Patrika Rataje: Dobrá reakce týmu na nevydařená utkání z posledních kol. Od začátku jsme diktovali hru a k hernímu výkonu nemáme moc výtek. Co nebylo dobré byl vývoj skóre, kdy jsme mohli utkání kontrolovat daleko více. Naše výkony je potřeba stavět na maximální týmovosti s projevem emocí. Je potřeba takto pokračovat dále.
