Na střelecké hody z posledních dvou zápasů a ani na podzimní vítězství na půdě svého soupeře nedokázala navázat šestnáctka ostravského Baníku. Ta musela naopak dohánět poločasovou ztrátu. To se povedlo, ale na vítěznou branku to nestačilo.
Hodnocení trenéra Martina Špičky a Filipa Smékala: Nepovedené utkání z naší strany. Chyběla nám kvalita na míči, tempo i větší aktivita a postupně jsme se přizpůsobili hře soupeře. Ve druhém poločase jsme sice dokázali vyrovnat, ale herně jsme zůstali za očekaváním.
