Povedený zápas sehrála šestnáctka proti svému soupeři z Brna. Na vedení domácích hosté odpověděli dvěmi brankami v rozmezí dvou minut. Do kabin ale šli spokojenější baníkovci, kteří rovněž dvakrát skórovali. Po pauze už mířili přesně pouze domácí a připsali si tak proti sousedovi v tabulce vysokou a cennou výhru.
Hodnocení trenéra Martina Špičky a Filipa Smékala: Utkání nabídlo ofenzivní fotbal a vysoké tempo, přičemž jsme měli jeho průběh pod kontrolou. I přes nepříznivý stav 1:2 jsme dokázali ještě do přestávky výsledek otočit a ve druhém poločasu jsme potvrdili výborný výkon i gólově. Jedinou kaňkou jsou inkasované branky, které pramenily z našich chyb, jinak ale výkon týmu snesl velmi dobré parametry.
