Proti sedmnáctce Opavy odehrála baníkovská šestnáctka dobré utkání, ale bez bodového efektu. Domácí byli dvakrát úspěšní, když po jedné brance dali v každém poločase a proto to byli právě oni, kdo po závěrečném hvizdu zvedli ruce nad hlavu.
Hodnocení trenéra Martina Špičky a Filipa Smékala: Odehráli jsme vyrovnané utkání, ve kterém rozhodly detaily. Soupeř byl v klíčových momentech efektivnější, zatímco my jsme své situace nevyužili.
