Také šestnáctka si proti Znojmu připsala první jarní výhru v soutěži. Vítězství se ale nerodilo lehce. Hosté se dostali do vedení, které domácí stihli do půle otočit. Nicméně třináct minut před koncem bylo opět srovnáno. Remízový stav trval jen čtyři minuty a v poslední minutě domácí tým své vítězství pojistil čtvrtou brankou.
Hodnocení trenéra Martina Špičky a Filipa Smékala: Do utkání jsme vstoupili nervózně a v úvodu bylo z naší strany hodně nepřesností. Přibližně od 20. minuty se naše hra zlepšila, začali jsme být aktivnější, lépe jsme kombinovali a dostávali se do šancí. Trápila nás ale koncovka, kde nám chyběla větší lehkost a klid v zakončení. I přes nepřesnosti jsme utkání zvládli výsledkově. Do dalších zápasů se musíme zlepšit především v kvalitě finální fáze a větší jistotě na míči, šancí jsme si vytvořili dost.
