Před sobotním duelem na Slavii předehrávala šestnáctka svůj zápas na hřišti Artisu. Domácí se ujali vedení a ostravští museli dohánět. Vyrovnat se jim povedlo po hodině hry, nicméně další příležitosti již využity nebyly. Oba týmy se rozešly smírně po bodu.
Hodnocení trenéra Martina Špičky a Filipa Smékala: V utkání jsme byli herně aktivnější a dokázali jsme si vytvářet šance, ale doplatili jsme na jejich neproměňování. Soupeř měl svoji kvalitu a dokázal být nebezpečný, přesto je pro nás remíza vzhledem k průběhu ztrátou.
