Ostravští nezvládli zápas proti Karviné, i přesto, že jej měli rozehraný lépe. Po vedoucí brance už neokázali přidat další přesnou trefu, naopak hosté před pauzou vyrovnali a po hodině hry rozhodli o své výhře.
Hodnocení trenéra Václava Kubíčka a Reného Vichera: V přechodové fázi a v kombinaci jsme dělali zbytečné chyby. Ve druhém poločase jsme nezvládli standardní situaci, Karviná ji potrestala a byla nakonec šťastnější.
