Po remíze v Hradci přišla druhá hned o týden později. Na domácí půdě domácí rychle skórovali, ale Dukla bleskově odpověděla a dala i vedoucí branku. Na tu do pauzy ještě ostravští reagovali vyrovnáním, ale strhnout vítězství na svou stranu se ve zbývající části zápasu nepodařilo.
Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: Za dobrý vstup do utkání jsme byli odměněni brankou, bohužel po brzkém vyrovnání soupeře jsme měli horší pasáž, které chyběla fotbalovost a taky bohužel nedůraz v standardních situacích, na které jsme se připravovali, jelikož soupeř z nich těží celý rok. Bohužel jsme z nich dvakrát inkasovali a stálo nás to v celkovém součtu plný bodový zisk, stejně tak jako špatné řešení přechodových situací, kterým jsme se také přes týden věnovali, jelikož soupeřovo rozestavení k tomu také vybízelo. Máme dva týdny na to se nachystat na závěrečné ligové boje a pokusit se o větší bodový zisk než naší protivníci v boji o čelo tabulky.
