Také baníkovská dvanáctka veze výhru z Opavy. V souboji dvou neporažených byli ostravští lepší a dokráčeli si k šestibrankové výhře.
Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Aleše Mooce: Proti Opavě jsme většinu zápasu hráli na hodně dotyků. Ať už při otáčení hry, tak i ve finální fázi. Nejvíce jsme se trápili v koncovce, kdy většina střel mířila doprostřed brány. Na druhou stranu jsme rádi za čisté konto a minimum šancí, které si soupeř vytvořil.
