Druhá porážka v soutěži, druhá v řadě, druhá venku, se stejným výsledkem. Po prohře na Spartě nebodovala sedmnáctka ani v Mladé Boleslavi, kde padla totožným výsledkem. Domácí vedli o dvě branky, ostravským se povedlo korigovat v samotném závěru, na více už nebyl čas.
Hodnocení trenéra Davida Holiše, Luboše Kováře a Reného Vichera: Zápas, kdy jsme dobývali blok soupeře. Vypracovali si spoustu šancí, bohužel jsme nebyli dostatečně agresivní v šestnáctce. To rozhodlo dnešní utkání, líbil se mi přístup hráčů, zlepšíme se, jedeme dál.
