Dvanáctka opět zaskočila za třináctku a utkala se v rámci žákovské ligy s domácím Frýdkem. Poločas platil nerozhodný stav, po změně hostující Baník ukázal své kvality a čtyřmi góly v řadě rozhodl o svém vítězství.
Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Aleše Mooce: V prvním jarním mistrovském utkání jsme se potkali s extrémně namotivovaným soupeřem, který na nás vyvíjel tlak, jak na hřišti, tak i mimo něj. Bohužel jsme si s tím první poločas neuměli poradit a dostávali jsme se po naších chybách zbytečně pod tlak. Na všechno jsme potřebovali o dotek nebo dva víc. Druhý poločas už z naší strany snesl přísnější měřítko, byli jsme kvalitnější v kombinace a mnohem nebezpečnější pro soupeře. Je to pro nás ponaučení, jak lépe pracovat pod tlakem.
