Dvanáctka odehrála zápas proti třináctce Hranic ve velkém stylu a svého soupeře jednoznačně přehrála. V dalším kole vyjedou ostravští na půdu HFK Olomouc.
Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Aleše Mooce: Odehráli jsme první utkání na velké brány. Museli jsme si zvyknout na trošku jiný styl bránění a vystupování. Kluci si s tím výborně poradili, pouze jsme nezvládli začátek druhého poločasu, kdy jsme inkasovali rychlé tři branky.
