Po několikáté v této sezóně musela patnáctka Baníku otáčet nepříznivý průběh zápasu. Nejinak tomu bylo i v Hodoníně, kde domácí vedli až do šedesáté páté minuty. Pak v rozmení pěti minut se dvakrát trefil Dimovský a rozhodl o těsné a cenné výhře ostravských.
Hodnocení trenéra Daniela Tchuře a Patrika Rataje: K optimálnímu výkonu se přiblížilo pouze pár hráčů, chyběly nám emoce a tím pádem ani týmový výkon nebyl dostatečný. Soupeř odehrál velmi dobré utkání, šel brzy do vedení, dobře bránil v bloku a nepouštěl nás do vyložených situací. Do toho jsme museli již v prvním poločase 2x vynuceně střídat. Vybrali jsme si špatný den, ale každopádně je otočka utkání velmi cenná a opět ukázala vnitřní sílu týmu.
