Do Brna zavítala devatenáctka Baníku v roli lídra soutěže. Domácí ovšem byli zdatným protivníkem a do kabin odcházeli s dvoubrankovým náskokem, který po hodině hry byl již třígolový. Ostravští snížili až v závěru z penalty. Poslední duel sehrají již v úterý na Vistě od deseti hodin proti plzeňské Viktorce.
Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: Nekvalitní první poločas nás stál dnes tři body. Měli jsme špatný pohyb a vázla nám kombinace, byli jsme velmi statičtí. Soupeř nás 2x vytrestal a my své nemalé šance nevyužili. Druhý poločas jsme zvýšili obrátky, ale soupeř nám z protiútoku vstřelil třetí gól a bylo po zápase. V uterý nás čeká poslední zápas, který chceme zvládnout a odčinit dnešní zkrat.
