V gólové přestřelce nakonec uspěla domácí sestava. Hradec se brzy ujal vedení, do kabin se šlo ovšem veseleji ostravským, kteří skóre dokázali otočit. Po pauze padly v krátkém sledu tři branky a bylo na dlouho vyrovnáno. O výhře Baníku rozhodl dvě minuty před koncem Doležel.
Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: Šílený zápas. Dlouho jsem takový nezažil, žádná taktika, bez obran. Neustále protiútoky a rychlé přechody na obou stranách. Divákům se musel zápas líbit. Já za trenéry říkám, že vůbec nemáme pocit, že by jsme byli lepším týmem, ale spíš tím šťastnějším. Hned ve středu nás čeká další zápas na Zbrojovce a je asi dobře, že není moc času se v tom hrabat. Důležitá výhra, protože Hradec byl zatím nejsilnější soupeř, který se proti nám postavil. Soustředíme se na další match.
