Fotbalová akademie
úterý 08. listopadu. 2022
U17 - zápasy

Cenná výhra sedmnáctky v Pardubicích

Domácí hráči se proti hostům ujali v první půli vedení, které udrželi do přestávky. Ve druhém dějství ovšem ostravští ještě přidali a odměnou jim bylo otočení skóre na svou stranu a šestá výhra v řadě, která dostala Baník již na třetí příčku tabulky. V sobotu doma v posledním kole přivítají vedoucí Spartu.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V Pardubicích jsme hráli proti kvalitnímu týmu, který v minulém týdnu porazil lídra soutěže Spartu Praha. Vyspělí domácí hráči hráli agresivně, nakopávali míče za naši obranu a byli nebezpeční ze standardních situací. Náš výkon měl vzestupnou úroveň, stále jsme se zlepšovali jak individuálně, tak týmově. I když jsme v poločase prohrávali, tak z kluků bylo cítit odhodlání a ve druhém poločase jsme díky střídajícím hráčům zápas otočili. Udrželi jsme tempo až do konce, celkově jsme si vytvořili více gólových situací a odvezli si zasloužené tři body. Pochvala pro kluky nejen za dnešní výkon, ale i za poctivý přístup v posledních týdnech. V příštím kole hrajeme doma proti Spartě, těšíme se na dobré utkání.

Informace o utkání

05.
sobota
lis
FK Pardubice VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 24. Kábele - 73. Perrette, 81. Doležel Rozhodčí: Erlebach - Berka, Vitvar

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kresta - Struhař (78. Glamoš), Řeháček, Raab, Kowalczyk - Staněk (62. Perrette), Murashenko - Havran, Kyselý (87. Graclík), Lacina (62. Doležel) - Bakrlík

U17