Fotbalová akademie
pondělí 06. září. 2021
U16 - zápasy

Šestnáctka proti Kroměříži zvítězila

S Kroměříží se utkala také šestnáctka. Do utkání vstoupili svěřenci Radka Slončíka výborně. Soupeři se sice povedlo dorovnat, našim se ale třemi brankami podařilo utkání rozhodnout.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase jsme se dostali do vedení 2:0, hráli jsme dobře, měli jsme dobré další příležitosti, ale nepřidali jsme góly. Soupeř se prosadil z jediného rohu a začal si více věřit, měl dobré přechody a podařilo se mu vyrovnat. O konečném výsledku jsme rozhodli třemi góly v poslední třetině utkání. Zápas jsme si zbytečně zkomplikovali naší nekvalitou ve finální fázi, v kombinaci jsme byli nepřesní. Hráli jsme už lepší zápasy.

05.
zář
FC Baník Ostrava VS SK Hanácká Slavia Kroměříž
MSDL ml. U16

Poločas: 2:1
Branky: 18. Švrček, 29. Pavlica, 63. Badošek, 70. Zajíc, 83. Vozník - Rozhodčí: Žurovec - Vojkovský, Matějek

Mezihorák - Pavlica (82' Krakovka), Staněk, Raab, Imrich (63' Glamoš) - Zajíc, Filipský (46' Němčík) - Vozník, Badošek, Švrček (52' Kysilko) - Kyselý