Fotbalová akademie
pondělí 23. srpna. 2021
U18 - zápasy

Osmnáctka nestačila na Jihlavu

Své třetí mistrovském utkání, které sehrála osmnáctka opět doma, zahájila proti Jihlavě dobře, když se prosadila hned v úvodu utkání. Jenže hosté během dvou posledních minut prvního poločasu skóre otočili, hned po návratu ze šaten ještě dvakrát udeřili. Ve zbytku zápasu se již nic nestalo a hosté si tak vezou 3 body domů a jako jediní jsou v čele soutěže bez ztráty.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: V kontextu celého utkání byla jednoznačně lepší první polovina utkání. O utkání jsme přišli nedůsledností, nekoncentrovaností v závěru prvního poločasu. Soupeř otočil pro nás dosud příznivý vývoj zápasu na svou stranu a zkraje druhého poločasu ze stejné příčiny jsme inkasovali potřetí. Od té chvíle vývoj utkání dostal pod kontrolu po všech stránkách již lépe hrající hostující tým. Naši hru neoživilo ani žádné střídaní jako v minulých zápasech a utkání se nám nepodařilo již více zdramatizovat.

Informace o utkání

22.
neděle
srp
FC Baník Ostrava VS FC Vysočina Jihlava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 1:2
Branky: 5. Sekanina - 40. Křehlík, 45. Jiroušek, 48. Novotný, 56. Raus Rozhodčí: Macrineanu - Broskevič, Slaný
Diváci: 56

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kopal - Puchala (70. Nevola), Kollek (46. Vykopal), Piecha, Díľ - Sekanina (56. Strnad), Jelen, Kedroň, Frébort (70. Janál) - Rehwald (56. Maloň) - Chylek

U18