Fotbalová akademie
pondělí 07. června. 2021
U17

Žilina porazila sedmnáctku 5:0

Kvalitní konfrontace čekala sedmnáctku v Žilině, a to se také potvrdilo. Domácí MŠK ani jednou i přes šance Baníku neinkasovalo, naopak sami byli produktivní a hned pětkrát udeřili.

MŠK Žilina U17 - FC Baník Ostrava U17 5:0 (2:0)

Sestava: Remiáš, Bubík, Sirotek, Remiáš, Krejčí, Badošek, Málek, Imider, Blechta, Koutný, Perrette, Dulínek, Švrček, Šmíd, Kovárník, Bureš, Hafera

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Soupeř nám ukázal, jak se hraje rychlý a agresivní fotbal. I přes některé velmi dobré momenty v prvním poločase, kdy jsme mohli jít do vedení, či vštřelit i více branek, se šlo do šaten za stavu 2:0 pro domácí a v druhém poločase jsme nebyli dostatečně silní a pohybliví, abychom s výsledkem mohli něco udělat. Za tuto konfrontaci jsme velmi rádi, právě tyto zápasy nás mohou posouvat kupředu, pokud se budeme schopni učit z chyb a nedostatků. Poznali jsme, že je před námi ještě spouta práce, ale cítíme z týmu, že se zlepšovat chce.