FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

VELKÁ AUTOGRAMIÁDA UŽ V PONDĚLÍ!

08.09.2019, Redakce

Velká autogramiáda, na které budou přítomni hráči A-týmu, realizační tým i některé z klubových legend, se přiblížila! Akce propukne v pondělí 9. září v OC FORUM NOVÁ KAROLINA. Začíná v 17 hodin a očekává se znovu velký zájem ze strany příznivců klubu.

Když Baník uspořádal velkou autogramiádu v loňském roce, počet fanoušků, kteří si pro autogram do Nové Karoliny přišli, šel do tisíců. Hráči i trenéři Baníku tehdy zůstali za svými stolky, u nichž se podepisovali, výrazně déle, než původně předpokládali. "Očekáváme, že letos bude zájem přinejmenším stejně velký. Já osobně si myslím, že ještě větší," řekla Iveta Palochová, manažerka akcí Baníku Ostrava.

Kromě hráčů, realizačního týmu a zástupců vedení klubu budou na autogramiádě přítomny i klubové legendy. Pozvání přijal například Rostislav Vojáček, Martin Lukeš, Zdeněk Rygel, Radek Slončík, Petr Samec a řada dalších.

V průběhu autogramiády budou mít kluboví příznivci možnost zakoupit si ve fanshopu v OC Nová Karolina celosezonní permanentku. Kdo tak učiní, dostane zdarma jedinečný, velký a velice zdařilý plakát Milana Baroše, který dosud není nikde v prodeji. A samozřejmě bude mít možnost si jej nechat kapitánem Baníku na autogramiádě podepsat.

Baník Ostrava pro akci připravil nové hráčské karty. Fanoušci, kteří si před utkáním se Slováckem zakoupili bulletin, jenž obsahoval kartu Dyjana Carlose de Azeveda, už vědí, jak karta vypadá. Karty budou na autogramiádě k dispozici zdarma!

Akce začíná v 17 hodin.

  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda