FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Zabrze devatenáctka prohrála 2:1

27.01.2020, Redakce

Další přátelské utkání sehrála devatenáctka. Tentokráte zavítala do nedalekého Zabrze, kde domací družině o branku podlehla. Na konci poločasu ještě stihl Konečný (na snímku) vyrovnat, ale domácí ve druhém poločase se jednou prosadili a vyhráli.

Górnik Zabrze U19 - FC Baník Ostrava U19 2:1 (1:1)

branka Baníku: 45. Konečný

sestava: Gergela (45´Baránek) - Blahuta, Tamajka, Harušťák, Sotorník - Kulig, Knedla - Konečný, Wojatschke, Zouhar (60´Říha) - Smékal

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Nepovedené přípravné utkání. Domácí byli zbytečně přehnaně agresivní, po celý zápas dost nesportovně faulující. Některé zákroky hraničily se zdravím našich hráčů. Hra se opakovaně přerušovala a kouskovala, nemělo to spád. Benevolentní rozhodčí vše tolerovali a nerozdávali patřičné karty. Do toho všeho míč na staré a tvrdé umělce hodně skákal a těžko se dostával pod kontrolu. Defakto to bylo samý souboj, nebylo to moc fotbalové. Byly pasáže, kdy jsme se s tím i vyrovnali, ale nedokázali jsme některé situace přesněji dohrát před a v pokutovém území. Celkově tento zápas žádným přínosem nebyl.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda