FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U16 porazila Willem II Tilburg 3:1

28.11.2018, Redakce

První ze tří plánovaných zápasů sehrála šestnáctka na stáži v holandském Den Haagu proti týmu Willem II Tilburg. Po třech vstřelených brankách mohli slavit vítězství.

Willem II Tilburg U16 - FC Baník Ostrava U16 1:3 (0:1)

Branky Baníku: Žák, Holub, Chylek  

Sestava: Velich David - Dil´ Petr, Dedek Václav (41´ Jiříček Josef), Křižák Martin (41´ Kollek Lukáš), Nevřela Jan (49´ Obuch Maxim) - Temel Martin (41´ Šilák Jan), Žák Sebastian (60´ Temel Martin) - Cetkovský Vítězslav (41´ Buryan Jan), Rehwald Adam (60´ Dedek Václav), Červinka Dalyn (12´ Chylek Rostislav) - Holub Denis (60´ Cetkovský Vítězslav)

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: První utkání na stáži v Holandsku jsme odehráli proti klubu Willem II Tilburg, kde v minulosti působil baníkovec Tomáš Galásek. Domácí tým hrál typický holandský styl založený na technické kvalitě a snažil se držet míč. My jsme dobrým napadáním a důrazem v osobních soubojích získávali míče, dařila se nám přechodová fáze a dostávali se až do zakončení. Jsme rádi, jakým způsobem kluci utkání zvládli a těšíme se na další zápas, který budeme hrát ve čtvrtek proti Excelsior Rotterdam.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda