FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U16: Baník porazil i Den Haag

04.12.2018, Redakce

Ve všech třech zápasech prokázala šestnáctka Baníku kvalitu a zanechala v Holandsku vynikající dojem. Tentokráte změřila síly s domácím týmem z Haagu a po brankách Nevřely a Rehwalda zvítězila i potřetí po předchozích skalpech nad Tilburgem a Excelsior Rotterdam.

ADO Den Haag U16 - FC Baník Ostrava U16 0:2 (0:2)

Branky Baníku: 22. Nevřela,  39. Rehwald 

Sestava: Velich David - Dil´ Petr (75´ Buryan Jan), Křižák Martin, Kollek Lukáš, Nevřela Jan - Temel Martin, Žák Sebastian - Červinka Dalyn (65´ Jiříček Josef), Rehwald Adam (50´ Šilák Jan), Chylek Rostislav (60´ Dedek Václav) - Holub Denis (50´ Obuch Maxim)

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka:  V posledním utkání v Holandsku jsme hráli proti týmu ADO Den Haag. Byl to nejsilnější soupeř, proti kterému jsme nastoupili. Hrál se oboustranně technický, rychlý fotbal. Jsme opět velmi rádi, jak velmi kvalitním způsobem se kluci v tomto těžkém zápase prezentovali. Byli jsme sebevědomí, silní na míči, agresivní a výsledkem je zasloužené vítězství.

Ve třech náročných zápasech se nám dařilo výsledkově, ale důležité je, jak jsme výborně obstáli fotbalově. Stáž v Holandsku hodnotíme velice pozitivně, chválíme kluky za skvělou reprezentaci FCB.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda