FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 : Baník zdolal Herthu Berlín 3:1

05.11.2018, Redakce

Úvodní zápas mezinárodního turnaje 4 zemí, jehož účastníky jsou Baník Ostrava, Hertha Berlín, Slask Wroclaw a FC Liverpool, obstaral domácí Baník s německou Herthou Berlín. V zápase, který měl vysoké tempo i kvalitu nakonec slavila sestava FCB. Zítra turnaj pokračuje dalšími zápasy a končí šlágrem v 16:00 duelem Baníku s Liverpoolem.

FC Baník Ostrava U15 : Hertha Berlín U15 3:1(1:1)

Branky Baníku: Šín, Šudák, Kukučka

Sestava : Hrubý (26´Kaláb) - Michna (30´Šudák), Jiříček, Kukučka, Michlík - Grygar, Janál (26´Macej) - Frébort (26´Buryan), Šín, Látal (35´Maloň) - Levčík (26´Bitta)

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Narazili jsme na nesmírně kvalitního soupeře, všichni hráči Herthy byli silní, rychlí a technicky na výši. Pravidelně hráváme s nejužší českou špičkou, ale tohle bylo minimálně o level výše. A pokud jsme měli pomýšlet na úspěch, museli jsme hrát na hranici možností s minimem chyb. To první jsme splnili, chyb bylo více, než bychom si přáli. Ale v tenisové terminologii to byly vynucené chyby dané kvalitou soupeře a vysokým tempem hry. Velmi si vážíme toho, že se s takovými soupeři můžeme měřit, je to obrovská zkušenost pro hráče i trenéry.

A za to chceme vedení klubu a všem, co se podíleli na tom, že tady tyhle týmy jsou - poděkovat. 

Kdo zápas neviděl,  může záznam shlédnout zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-Mla...

Fotogalerie: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=956516...

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda