čtvrtek 30. července. 2020
U13

Třináctka porazila Karvinou

Po Opavě se střetla třináctka s dalším týmem z regionu. Proti byla nyní čtrnáctka Karviné. Ta dokázala vyrovnat dvoubrankové manko, ale poté se už prosadili jen domácí hráči.

FC Baník Ostrava U13 - MFK Karviná U14 6:2 (3:2)

branky Baníku: Škrkoň 2, Masopust, Šmiga, Mácha, Végh

sestava FCB: Bitta, Vidlář - Richter, Bartošic, Wozniak, Sukaný, Škubala, Návrat, Hrnčárek- Ledvinka, Kundrát, Šindler - Masopust, Růža, Javorský, Vegh, Mácha - Šmiga, Škrkoň

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: Druhé přátelské utkání jsme odehráli proti Karviné U14. V utkání nebyl vidět naprosto žádný rozdíl, že soupeř hrál s o rok staršími kluky. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a vypracovali jsme si dvoubrankové vedení. V průběhu prvního poločasu jsme si vybrali slabší chvilku a soupeř vyrovnal na 2:2, ale v závěru poločasu jsme strhli vedení ještě na naší stranu. Druhý poločas už byl pouze v naší režii. V utkání bylo viděno spoustu kombinačních i individuálních akcí a kluci si zaslouží za dnešní utkání pochvalu.