Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Starší žačky prohrály v Klimkovicích

04.09.2019, Redakce

Druhé mistrovské utkání mají za sebou starší žačky. Po úvodní výhře tentokráte o branku podlehly Klimkovicím.

Klimkovice kluci U15 - FC Baník Ostrava "žačky" 4:3 (3:2)

Branky Baníku: Lachká 3x

Sestava: Špačková - Kociánová, Bílkový Vik. - Smolíková, Lachká, Lásková - Hegrová Omamíková, Dydoviczová

Hodnocení trenéra Jaromíra Kvity: Domácí tým byl vyšší a očekávali jsme, že nás fyzicky přetlačí a budeme hodně pod tlakem. To se ale nestalo.

Holky měly velmi dobrý pohyb a plnily ze začátku zvolenou taktiku. Dokud jsme si půjčovali rychle míč, tak kluci měli s bráněním naší hry problém.

To jsme zúročili dvěma brankami Katky Lachké. Poté jsme ale přestali kombinovat a naše myšlenky se ubíraly spíše na hru "já sám proti všem"!

Toto kluci využili k brejkům a otočili do poločasu skóre na 3:2. Druhou půli jsme se vrátili ke své hře a kluky jsme celou dobu tlačili. Škoda jen neproměněných šancí. Domácí využili jeden brejk a zvýšili na 4:2. Branka na 4:3 padla chvíli před koncem opět po kombinační akci, kde Lachká završila hattrick.

Holkám můžeme vytknou jen detaily a celkově s naší hrou musíme být spokojeni. Nyní hrajeme ve středu v Petřvaldu na Moravě a o víkendu domácí zápas s Dolní Lhotou v Hošťálkovicích.