FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka v Holandsku opět zvítězila

01.12.2018, Redakce

I druhé vystoupení baníkovské šestnáctky bylo úspěšné. Po dobrém výkonu porazila Excelsior Rotterdam. Poté se všichni zúčastnili zápasu nejvyšší holandské fotbalové ligy mezi Excelsiorem a Utrechtem, kde měli hráči studijní úkoly.

Excelsior Rotterdam U16 - FC Baník Ostrava U16 1:4 (0:1)

Branky Baníku: Holub 2, Chylek,  Nevřela 

Sestava: Kovařík Ladislav - Dil´ Petr (41´ Křižák Martin), Jiříček Josef (41´ Dedek Václav), Kollek Lukáš, Nevřela Jan - Šilák Jan (41´ Obuch Maxim), Žák Sebastian (41´ Temel Martin) - Cetkovský Vítězslav (52´ Červinka Dalyn), Rehwald Adam (65´ Dil´ Petr), Chylek Rostislav (60´ Buryan Jan) - Holub Denis (70´ Šilák Jan)


Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Dalším soupeřem na stáži v Holandsku byl tým Excelsior Rotterdam. V celém utkání jsme byli aktivní a nenechávali soupeři prostor ke kombinaci. Vysoké napadání bylo fyzicky náročné, ale velmi efektivní a rychle jsme získávali míč pod kontrolu. Naše výstavba a přechodová fáze byla většinou přesná a rychlá, s dobrou nabídkou všech hráčů. Těší nás a chválíme kluky s jakou kvalitou a zaujetím zápas odehráli. V sobotu nás čeká poslední zápas proti ADO Den Haag.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda