FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka prohrála s Gornikem Zabrze

04.03.2019, Redakce

Šestnáctka proti o rok staršímu a fyzicky vyspělému soupeři o branku podlehla. V zápase museli všichni hráči pracovat velmi rychle, jelikož polský tým byl velmi aktivní a důrazný ve všech činnostech.

Gornik Zabrze U17 - FC Baník Ostrava U16 1:0 (1:0)

sestava: Velich David - Vraj Tomáš (41´ Křižák Martin), Dedek Václav (41´ Kukučka Ondřej), Kollek Lukáš (60´ Dedek Václav), Nevřela Jan (60´ Vraj Tomáš) - Šilák Jan (70´ Temel Martin), Temel Martin (60´ Guzik Michal) - Guzik Michal (41´ Cetkovský Vítězslav), Rehwald Adam, Chylek Rostislav (25´ Jelen Jan) - Šmiga Daniel (60´ Chylek Rostislav)

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: K dalšímu přípravnému zápasu jsme jeli do Zabrze. Hráli jsme proti staršímu, individuálně fyzicky vyspělejšímu soupeři. I přesto jsme se snažili hrát způsobem, kterým se v zápasech chceme prezentovat. Měli jsme to velmi náročné, protože nás domácí celek výborně napadal a na převzetí míče bylo málo času. Pro nás velmi dobrá zkušenost, kluci si zkusili jak hrát pod neustálým tlakem a v těchto situacích hráče soupeře překonávat.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda