FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka doma porazila Górnik

30.07.2020, Redakce

Po úvodní porážce s Žilinou se šestnáctka opět představila v domácím prostředí, kde se utkala s polským protivníkem. O výsledku rozhodl první poločas, kde baníkovci vstřelili hned šest branek.

FC Baník Ostrava U16 - Górnik Zabrze U16 7:3 (6:1)

branky Baníku: 10., 13. a 32. Perrette, 4. a 44. Krupička, 33. Šmíd, 58. Švrček

sestava FCB: Hafera (46. Kopal) - Bureš, Remiáš, Harušťák, Maléř (46. Krejčí) - Krupička, Sirotek - Perrette (46. Kostelníček), Šmíd(46. Dulínek), Málek - 

Švrček

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Jaroslava Harušťáka: Ve druhém přípravném utkání jsme na domácím hřišti přivítali zahraničního soupeře, polský Górnik Zabrze. Od začátku utkání jsme hráli aktivně a soupeři jsme prakticky nedovolili presinkem nahoře souvisleji držet míč a kvalitně rozehrát. Nás naopak po zisku míče zdobila dobrá obehrávka s rychlých přechodem do útoku a velmi dobré řešení finální části v pokutovém území soupeře. Rychlou hrou jsme důraznému soupeři nedovolili kontaktní fotbal a za to kluky velmi chválíme! Jsme rádi, že se hráči poučili z předchozího utkání a neopakovali chyby, kterých se minule dopouštěli. Doufáme, že v dalších zápasech půjde kvalita hry zase ještě o úroveň výš a že nás tento fotbal bude všechny více a více bavit.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda