středa 29. července. 2020
U14

Se Slovanem čtrnáctka remizovala

Druhou přípravu a opět se slovenským týmem sehrála čtrnáctka. V Korni se utkala se Slovanem Bratislava. I přesto, že baníkovci dvakrát vedli o dvě branky a šest minut před koncem dali na 4:3, tak se pokaždé podařilo hráčům z hlavního města Slovenska vyrovnat.

ŠK Slovan Bratislava U14 - FC Baník Ostrava U14 4:4 (1:2)

branky Baníku: 22. Graclík, 26. Tomášek, 48. Ďurina, 74. Binar

sestava FCB: Miltner (41. Jakubík) -  Šopík (41. Sikora), Švrček (60. Řeháček), Tamajka (41. Mechl), Pinkas (41. Tomeček L.) - Řeháček (41. Keňo), Graclík (41. Lores) - Tomeček D. (41. Dvořáček), Binar (60. Drozd), Tomášek (41. Ďurina) - Drozd (41. Kudrna)

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Radima Macíka: V parném počasí jsme odehráli další přátelské utkání se Slovanem Bratislava v Korni. Do utkání jsme vstoupili dobře. Vypracovali si spoustu gólových příležitostí, ale chybělo lepší řešení ve finální fázi. Přesto jsme dali v rozmezí čtyř minut dvě branky a hru více méně kontrolovali. Soupeře jsme do té doby přehrávali a do ničeho vážnějšího nepustili. Při rozehrávce jsme ale udělali zbytečnou individuální chybu a soupeř snížil. Konec prvního a celý druhý poločas nebyl z naší strany už dobrý. Dělali jsme hloupé chyby v rozehrávce, chyběla lepší součinnost hráčů mezi sebou a větší kvalita na míči. Soupeři jsme vlastně všechny góly darovali. Tentokrát to až na prvních 30 minut nebylo tak kvaltní utkání. Nedokázali jsme navázat na velmi dobrý výkon ze Žiliny.