FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

S Polankou osmnáctka prohrála

09.03.2020, Redakce

Generálku před sobotním mistrákem v Jihlavě sehrála osmnáctka v Polance, kde se utkala s domácím výběrem hrající divizi. Muži Polanky se dostali během druhého poločasu do tříbrankového vedení, které se Baníku poté podařilo upravit na jednogólovou prohru.

Polanka (muži) - FC Baník Ostrava U18 4:3 (1:0)

branky Baníku:  Michálek 2, Šimurda

sestava: Gergela (46. Prokel) - Říha, Tamajka, Stoklásek (72. Stuchlík), Klečka - Holaň, Stuchlík (46. Šimurda) - Chylek (46. Michálek), Madecki, Vahalík (72. Chylek) - Kubušek

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Pro kluky velká zkušenost s mužským fotbalem, hlavně v soubojových situacích. Utkání se hrálo na přírodní trávě, s čímž jsme se celý zápas těžce vyrovnávali. Hlavně v přechodu do útoku jsme hodně chybovali a spoustu míčů lehce poztráceli. Zkušený soupeř toho dokázal využívat k nebezpečným kontrům, ze kterých nás trestal i gólově. Nám se některé akce podařilo dohrát do zakončení, ale na to, kolik jsme měli zisku míčů a přechodů je to málo. Pokud chceme v prvním mistrovském utkání v Jihlavě uspět, musíme se zlepšit ve všech činnostech.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda