FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Pětice Baníkovců povolána do reprezentací U15

11.04.2017, Redakce

V pátek 14. dubna začíná v 16:00 v hotelu Wienna Galaxie týdenní soustředění reprezentační patnáctky. K soustředění byla povolána také čtveřice hráčů z Baníku. Konkrétně obránce Filip Sotorník, záložníci Vojtěch Wojatschke a Josef Knedla a útočník Timofej Barkov. V sobotu začíná také sraz Future týmu U15, který se vydá k dvojutkání do Belgie. V jeho nominaci se objevil Vít Baránek.

Během týdenního soustředění čekají reprezentační patnáctku také dvě přátelská utkání. V neděli 16. dubna se od 15:00 utkají v Libčicích nad Vltavou proti Norsku. Druhé utkání sehrají ve čtvrtek 20. dubna od 16:00 v Brozanech nad Ohří. Soupeřem jim bude Irsko. Po utkání se hráči přesunou zpět do hotelu Wienna Galaxie, kde reprezentační sraz ukončí a vrátí se zpět do svých klubů.

Reprezentační Future team U15 sehraje v Tubize dvě přípravná utkání s domácí Belgií. Utkání jsou na programu v úterý 18. dubna od 19:00. Druhé utkání se bude hrát ve čtvrtek 20. dubna od 13:00. Po utkání následuje přílet do Prahy, kde sraz končí.

  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda