FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

PŘIJĎ VYHRÁT S BANÍKEM LIGU MISTRŮ! 27.10.2019

21.10.2019, Redakce

Šance pro všechny fotbalisty ročníku 2009 a mladší! Chcete vyhrát Ligu mistrů? A ještě k tomu ze svůj vysněný klub? Baník Ostrava pro vás ve spolupráci s Outlet Arena Moravia malou Ligu mistrů pořádá. A dokonce za účasti dvou vítězů té skutečné Champions League - Milana Baroše a Marka Jankulovského! Akce se koná 27. října v ostravské Outlet Areně Moravia! Od 8:30! Již nyní je přihlášeno přes padesát týmů!! Tak neváhej a přihlas se také.

Baník Ostrava je jediným českým klubem, který vychoval dva vítěze Ligy mistrů! Marka Jankulovského a Milana Baroše. Oba dva budou v rolích patronů 27. října malé Lize mistrů v Outlet Areně Moravia přítomni. Milan Baroš jako patron kategorie 2009 a mladší, Marek Jankulovski v roli patrona kategorie 2011 a mladší. Právě do těchto dvou věkových kategorií bude velký turnaj, který Baník připravuje, rozdělen.

Kdo se do turnaje může zúčastnit? Úplně každý, kdo vyplní přihlášku (odkaz najdete na konci tohoto textu) a kdo dané věkové kategorii (ročník 2009 a mladší) odpovídá.

Hrát se bude ve tříčlenných týmech na malé branky. Týmy budou dle vůle zúčastněných pojmenovány podle kteréhokoliv klubu světa.

Vítěz turnaje bude odměněn zarámovaným dresem Liverpool F.C., nebo AC Milán s podpisem Milana Baroše, nebo Marka Jankulovského.Pakliže bude ve vítězném týmu hráč registrovaný ve kterémkoliv reálném klubu, získá pro svůj klub jako trofej pět zbrusu nových míčů. Každý účastník bude automaticky obdarován tričkem s turnajovým potiskem.

Už nyní je jisté, že turnaj bude mít reálný mezinárodní punc, protože se jej zúčastní i fotbalisté z Polska.

Startovné se vybírat nebude.

Kliknutím na následující odkaz se každý zájemce o účast na turnaji dostane k přihlášce, kterou po vyplnění jednoduše kliknutím na tlačítko "ODESLAT" odešle do našeho systému.

https://docs.google.com/forms/d/1QbSJD5kgpQKVtayr8-ONvh8p318ViN_-_1xGCnXNqRQ/edit

Přijďte si 27. října zahrát fotbal před zraky vítězů Ligy mistrů! Začínáme v 8.30!

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda