FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

POVEDENÝ DĚTSKÝ SEKTOR NA UTKÁNÍ S PARDUBICEMI

22.09.2020, Redakce

Na ligovém utkání s Pardubicemi připravila Akademie FC Baník Ostrava společně s fanoušky dětský sektor, kde diváci mohli slyšet skandování nejmenších příznivců, ale také vidět bohaté optické prezentace, zakončené choreem "ŽÁDNÝ VIRUS NÁS NEZASTAVÍ."

V době karantény, kdy děti museli být všichni doma, vyhlásila Akademie FC Baník Ostrava společně s Ultras Baník soutěž s názvem žádný virus nás nezastaví. Soutěž spočívala v tom, že děti měli nakreslit obrázek k tématu koronavirus a Baník Ostrava. Všechny obrázky byly umístěny na sociální sítě, kde mohli naši fanoušci hlasovat o ten nejlepší. "Výherní obrázek byl fanoušky prezentován v dětském sektoru na domácím utkání proti Pardubicím," dodal mládežnický trenér Michal Chudík. V dětském sektoru byly pro děti dále připraveny konfekty, balónky s transparentem "CHACHAREM ODMALA", a vlaječky. O poločase se také v sektoru "D" předával pohár pro vítěze SPORTNECT Interligy U13, kterou ovládli naše budoucí baníkovské naděje. Předával se také podepsaný dres "A" mužstva pro vítěze soutěže Tomáše Vinceka.   

"Vážím si toho, co Ultras Baník pro mládež dělá a tímto bych jim chtěl moc poděkovat za spolupráci. Do budoucna máme v plánu společně s fanoušky a spolkem Baník Baníku pokračovat v dalších akcích." dodal Michal Chudík, mezi fanoušky známý jako Swed.

Tomáš Vincek - 14 let - vítězný obrázek

 

 

  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda