FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Na Slovanu patnáctka remizovala

25.02.2019, Redakce

Náročný program završila patnáctka v sobotu v Bratislavě, kde sehrála čtvrtý zápas během týdne. Po výhrách nad Trnavou, Ružomberokem a Spartou nyní uhráli remízový výsledek.

ŠK Slovan Bratislava U15 - FC Baník Ostrava U15 2:2(1:0)

branky Baníku: Grygar, Macej (pen.)

sestava: Kaláb - Buryan (45´Frébort), Jiříček, Macej, Puchala (55´Hrubý) - Grygar, Obuch - Michlík (36´Kořenek), Frébort (36´Strnad), Látal - Levčík

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Dnešní výkon byl ovlivněn jednak výraznou improvizací s hráči na jednotlivých postech a rovněž se dost významně na našem výkonu podepsal náročný program posledního týdne a chyběla nám šťáva. Přesto jsme odehráli zajímavý první poločas, kdy jsme soupeře přehrávali, dostali se do velkého počtu slibných situací v křídelním prostoru, ale nedotáhli to do gólové tečky. Soupeř hrozil výhradně z brejků, v jednom jsme byli nedůslední při bránění a Slovan se dostal do poločasového vedení. Ve druhé půli se hra vyrovnala, výsledkově jsme tahali za kratší konec, ale kluci zaslouží pochvalu za to, že silou vůle dotáhli utkání alespoň do remízového skóre. Z tohoto pohledu jsme spokojeni.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda