FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

MFK FM z.s. a Baník Ostrava oznamují spolupráci!

16.03.2021, Redakce

Smlouvu o sportovní spolupráci uzavřely v uplynulých dnech FC Baník Ostrava na straně jedné a MFK Frýdek-Místek, z.s., na straně druhé. Obě strany si slibují prohloubení spolupráce ve výchově mladých hráčů ve frýdecko-místeckém klubu s perspektivou dalšího uplatnění v FC Baník Ostrava.

„Frýdek-Místek jsme vždy vnímali jako město s mimořádnou fotbalovou základnou. O to více si dohodnuté vzájemné spolupráce ceníme. Jsem přesvědčen, že bude prospěšná jak pro MFK Frýdek-Místek, z.s., tak pro Baník Ostrava,“ uvedl Roman Holiš, předseda Akademie FC Baník Ostrava.

Jedním z bodů spolupráce mezi oběma kluby je koordinace pohybu hráčů mezi MFK Frýdek-Místek, z.s. a Baníkem Ostrava. „Baník se tímto okamžikem stává sportovním partnerem našeho klubu s vizí budoucí spolupráce i v mužské kategorii, přičemž zdravá sportovní rivalita mezi jednotlivými družstvy obou klubů zůstává nenarušena. Trvalá užší komunikace a spolupráce mezi námi a Baníkem a z toho plynoucí a smlouvou navíc garantovaná větší možnost uplatnění pro naše talentované odchovance v tak významném klubu, jakým Baník je, je velmi silným motorem a zárukou úspěšného fungování našeho klubu,“ řekl Radim Mamula, předseda MFK Frýdek-Místek,z.s.

Jednání se účastnil také náměstek primátora města Frýdku-Místku Radovan Hořínek.

  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda