pondělí 27. července. 2020
U12

Dvanáctka si v Opavě zastřílela, třináctka také vítězná

Své úvodní přátelské zápasy v začínající letní přípravě sehráli také mladší žáci v Opavě. Oběma kategoriím se dařilo a střelecky zářil Michal Kantor, autor sedmi branek.

SFC Opava U12 - FC Baník Ostrava U12 11:21 (3:8)

branky Baníku: Kantor 7, Lukeš 4, Baroš 3, Chovaneček 3, Havran, Mezei, Marcol, Kilian

sestava FCB: Rataj, Hrabovský - Hlavatý, Marcol, Lébl, Hotta - Lukeš, Havran, Mezei, Chovaneček, Kaspřík, Gorniak, Blažek, Kilian - Baroš, Kantor

Hodnocení trenéra Davida Nogy a Davida Richtra: Zápas proti SFC Opava byl pro kluky první v mladších žácích a náš první společný. Utkání se hrálo na dvou hřištích 4 x 15 minut a přesto, že jsme hráli bez střídání, tak kluci utkání herně zvládli. Za výkon, chuť a snahu zaslouží pochvalu.

SFC Opava U13 - FC Baník Ostrava U13 1:5 (1:2)

branky Baníku: Škrkoň 3, Šmiga 2

sestava FCB: Bitta, Vidlář - Richter, Bartošic, Wozniak, Sukaný, Škubala, Návrat - Polášek, Kundrát, Šindler - Halfar, Růža, Škrkoň, Javorský, Dudys, Mácha - Šmiga

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: První zápas v nové sezoně jsme odehráli proti SFC Opava. Hrálo se 2 x 40 minut na hřišti ve Štitině. Utkání provázela spousta nepřesností, a to nás v teplém počasí stálo spoustu sil. Zápas nám ukázal, na čem je v tréninku dál třeba pracovat.