úterý 31. října. 2017
U15

Čtrnáctka Baníku vyhrála nad Sampdorií Janov 8:1

Fotbalisté Baníku Ostrava mají za sebou první dva z pěti zápasů během turné po Itálii. V pondělí se dvě věkové kategorie do 14 a 15 let poměřili se Sampdorií Janov. A „čtrnáctka“ vyhrála vysoko 8:1. Patnáctka pak stejně starým Janovanům podlehla 0:1.

SAMPDORIA JANOV „U15“ - FC BANÍK OSTRAVA „U15“ 1:0 (1:0)

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka:

„Úvod utkání patřil domácím, kdy jsme nedokázali důsledně napadat jejich rozehrávku, postupem času jsme hru vyrovnali. Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším týmem, dokázali jsme si vytvořit několik situací ke vstřelení branky, bohužel neúspěšně.“

SAMPDORIA JANOV „U14“ – FC BANÍK OSTRAVA „U14“ 1:8 (1:3)

Branky: Šmiga 2, Látal 2, Bitta, Obuch, Buryan, Kocián.

Hodnocení trenérů Žemlíka a Chalupy:

Ač tomu výsledek utkání nenapovídá, utkali jsme se s velice silným soupeřem. První poločas byl v poli ještě poměrně vyrovnaný, my pracovali bezchybně v defenzivě a byli silní i v předfinální fázi, ale šance jsme zahazovali. Ve druhé půli jsme navázali na výkon z prvního poločasu s tím rozdílem, že jsme byli mnohem produktivnější a jak narůstalo skóre, soupeř rezignoval a my byli stále dominantnější. S výkonem i výsledkem jsme maximálně spokojeni.“