FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Baňky v přípravě, 6 dívek v reprezentačních nominacích

04.08.2020, Redakce

Už i všechny dívčí kategorie zahájily letní přípravu. Juniorky už odehrály i jeden přípravný zápas proti Brnu. Potěšující je i nominace hned šestice hráček do reprezentačních výběrů, a to po třech do U19 a U17.


Slova manažera ženského fotbalu Radima Wozniaka: Naše dívčí týmy postupně zahajují letní přípravu. Tým juniorek, který bude mít jednoznačný cíl postoupit do 1.ligy, začal přípravu na novou sezónu 27.7. a již o víkendu přivítal v prvním přípravném zápase tým Lokomotivy Brno. Naše hráčky sice prohrály 1:4, ale na začátku přípravy sehrály vyrovnaný duel. Trenér Michal Žárský ocenil zejména aktivní hru v prvním poločase zápasu a to, že hráčky již po týdnu přípravy dokázaly přenést některé naučené věci z tréninku do utkání. Jedinou střelkyní našeho mužstva byla Veronika Regecová.
Týmy žaček se sejdou poprvé v tomto týdnu a začnou ladit formu na start 1. ligy. Zároveň se poprvé po prázdninovém volnu sejdou i naše nejmladší dívky v přípravkách, a to na týdenním všesportovním kempu, kde budou rozvíjet nejen své fotbalové dovednosti. Velmi nás těší nominace hned šesti našich hráček do repre výběrů.

Nominace repre ČR:

Kateřina Burová, Ludmila Vaculová, Klára Pavlíčková se dostaly do širší nominace reprezentace WU19.

Veronika Štěpánová, Kristýna Kubíčková, Viktorie Bílková jsou v nominaci na soustředění reprezentace WU17.

Gratulujeme!

  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda