Po Planeo Cupu další úspěch baníkovské dvanáctky. Na turnaji v Polsku ani jednou neokusila hořkost porážky a zaslouženě tak opanovala celý turnaj. Ve finále si poradila se Šlaskem Wroclaw. Navíc získali ostravští i individuální ocenění - Tobias Švancer byl zvolen nejlepším hráčem turnaje. Gratulujeme!!!
Základní skupina:
FC Baník Ostrava U12 - Atmosfera Moźejki U12 3:0, branky: Holiš, Švancer, Slavík
FC Baník Ostrava U12 - Polonia Best players U12 2:0, branky: Křiva, Švancer
FC Baník Ostrava U12 - Górnik Łeczna U12 2:1, branky: Švancer, Koňařík
FC Baník Ostrava U12 - Hutnik Kraków U12 0:0
Zlatá skupina:
FC Baník Ostrava U12 - Łódzka Akademia Futbolu 3:0, branky: 2x Křiva, Válek
FC Baník Ostrava U12 - Zagłębie Lubin 2:0, branky: Křiva, Holiš
Finále:
FC Baník Ostrava U12 - Śląsk Wrocław U12 2:0, branky: Rajtr, Švancer
Hodnocení trenéra Aleše Mooce a Martina Růži: Přes víkend jsme v Kielcích odehráli výborně organizovaný trunaj. Po celý turnaj jsme se potkávali s týmy, se kterými se běžne neutkáváme a pro kluky to byla větší motivace a opět musím pochválit přístup a cílevědomost celého týmu. Od začátku turnaje jsme byli nejaktivnější tým, ale opět nás srážela produktivita. Během osmi utkání jsme inkasovali pouze dva góly a soupeře do žádných šancí nepouštěli a zaslouženě turnaj ovládli. Kluky chválíme za výkony a příkladnou reprezentaci klubu.