FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Články

pondělí 19.8.2019


Devět branek vstřelila patnáctka v Karviné

Po první půli bylo o výsledku úvodního kola žákovské ligy jasno. Patnáctka nasázela v první pětatřicetiminutovce šest branek, ve druhé přidala další tři. čtyřmi góly se blýskl Richard Kovárník.


Šestnáctka otočila dvoubrankové manko

Hostům stačilo něco málo přes čtvrthodiny hry na dvoubrankové vedení. Do poločasu domácí snížili a po přestávce skóre otočili ve svůj prospěch.


Osmnáctka rozhodla v samotném závěru

Až poslední akce zápasu rozhodla o výhře a třech bodech pro osmnáctku Baníku. Svůj druhý gól v utkání vstřelil Pavel Juroška a s celým týmem tak slavil první výhru v sezoně.


Čtrnáctka zápas v Karviné zvládla

V úvodním mistrovském utkání zavítala čtrnáctka do Karviné. Kvalitní utkání nakonec zvládli právě baníkovci, kteří v závěru zápasu vstřelili tři branky během šesti minut a definitivně tak rozhodli o svém vítězství.


Sedmnáctka vyhrála v Boleslavi 10:0

Jednoznačný průběh mělo utkání v Mladé Boleslavi. Deset vstřelených branek si baníkovci rozložili rovnoměrně do obou poločasů a podílelo se na nich hned sedm střelců.


V Mladé Boleslavi devatenáctka zvítězila

I druhé mistrovské utjání devatenáctka zvládla skvěle. Po úvodní pětibrankové výhře nad Slováckem dokázala v Boleslavi skórovat dokonce šestkrát a přivezla do Ostravy zaslouženou a přesvědčivou výhru.neděle 18.8.2019


Výsledkový servis mládeže (16.8.-18.8.)

Velmi úspěšný víkend mají za sebou mládežnické týmy Baníku. V Mladé Boleslavi vyhrála vysoko devatenáctka, sedmnáctka stejnému soupeři nasázela dokonce branek deset. O jednu méně vstřelila v Karviné patnáctka. První výhru si...čtvrtek 15.8.2019


Osmnáctka Jihlavě podlehla

Poločasovou ztrátu osmnáctka ve druhém poločase otočila ve svůj prospěch, ale pak inkasovala z penalty a pět minut na to Jihlava udeřila potřetí. Poté již branka nepadla a tři body si hosté odvezli na Vysočinu.


Víkendový program mládeže (16.8.-18.8.)

Víkendový program bude opět velmi pestrý. Již v pátek zavítá devatenáctka se sedmnáctkou do Mladé Boleslavi, kde budou chtít navázat na sobotní výhry nad Slováckem. Startuje také již žákovská liga, patnáctka se čtrnáctkou...


Šestnáctka rozhodla proti Jihlavě v závěru

Proti o rok staršímu soupeři z Jihlavy se dlouho baníkovci nedokázali prosadit. Až v samém závěru po akci Šudáka rozhodl Frébort.středa 14.8.2019


Středeční zápasy mládeže

Ve středu startuje soutěž i pro osmnáctku a šestnáctku. Své brány otevírá Moravskoslezská dorostenecká liga. V té se naši hráči budou potkávat se soupeři o rok staršími, vyjma těch, kteří hrají celostátní dorosteneckou ligu. Ve...pondělí 12.8.2019


Milan Chalupa zhodnotil letní přípravu i víkendové zápasy patnáctky

Za trenérské duo Jan Žemlík a Milan Chalupa odpovídal druhý jmenovaný. Na snímku je společná fotka z nedělní návštěvy Akademie Salzburg, kde jejich svěřenci zanechali skvělý dojem po výhře 6:0.


Juniorky si ve Zlíně zastřílely

Druhé přípravné utkíní baňky zvládly. Po porážce s Majavou si tentokráte spravily chuť, když vyhrály nad juniorkami Zlína.


Také sedmnáctka byla proti Slovácku úspěšná

Stejně jako devatenáctka byla úspěšná i sedmnáctka. O svém vítězství rozhodla již v prvním poločase, kdy se trefila třikrát.


Čtrnáctka se utkala s Trenčínem a Trnavou

Čtrnáctka zajížděla na dvojutkání na Slovensko. Tam se poměřila s Trenčínem a Trnavou.


Devatenáctka na úvod vysoko vyhrála

Skvělý start do nové sezony zaznamenala devatenáctka. V domácím prostředí si poradila se Slováckem po velmi dobrém výkonu a připsala si do tabulky první tři body.Další stránky
123456>>

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda