neděle 26. března. 2017
U15 - zápasy

Patnáctka rozhodla o vítězství ve druhé půli

Patnáctce se první poločas herně nevydařil a brzy prohrávala. Do poločasu se podařilo výsledek otočit a ve druhé půli třemi brankami rozhodnout o vítězství. Výrazný podíl na výhře měl čtyřgolový Wojatschke (na snímku).

Hodnocení trenérů: "Pro vývoj utkání bylo důležité, že i přes velmi špatný výkon v 1.poločase jsme otočili výsledek z 0:1 na 2:1. Ve 2.půli jsme zlepšili organizaci hry, zrychlili práci s míčem a hru jasně kontrolovali."

25.
bře
FC Fastav Zlín VS FC Baník Ostrava
SpSM - žáci U15

Poločas: 1:2
Branky: 10. Sušeň - 24. Wojatschke, 30. Wojatschke, 38. Konečný, 52. Wojatschke, 68. Wojatschke (pen.) Rozhodčí: Kostelník - Horváth, Pospíšil

Baránek - Zouhar (40. Miškařík), Michálek (20. Klečka), Rakovcij, Sotorník - Tamajka, Knedla (60. Holaň) - Hrušovský (20. Duda), Konečný, Wojatschke - Barkov (66. Říha)