pondělí 20. března. 2017
U16 - zápasy

Šestnáctce se v Olomouci bodovat nepodařilo

Šestnáctka v Olomouci předvedla dobrý výkon. Po vyrovnaném prvním poločase (0:0), inkasovala šestnáctka ve druhém poločase dvě branky. V závěru utkání se podařilo snížit Martiníkovi.

Hodnocení trenéra Reného Vojtěška: "Již od začátku utkání bylo zjevné, že bude záležet na nás, jak se hra bude vyvíjet, poněvadž hráči Sigmy čekali v bloku na naše chyby a pouštěli se do rychlých protiútoků. Tyto útoky se nám dařilo zastavovat a z ničeho dalšího nám soupeř nehrozil. Vytvářeli jsme si tlak na soupeře a opět nás zklamalo řešení finální fáze a když už jsme branku vstřelili, objevili jsme se v pozici mimo hru. První branku jsme obdrželi po špatné rozehrávce v obraně, což se stane a stávat bude. Nicméně druhá obdržená branka souvisí s nízkou disciplinovaností, zodpovědností a penalta, kterou kopal soupeř byla naprosto zbytečná. Paradoxně druhá obdržená branka vedla k tomu, že se naši hráči začali silně povzbuzovat a projevovat velkou touhu výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Doufám, že brzy pochopíme nutnost takto odhodlaně vstupovat hned do úvodu utkání."

19.
bře
SK Sigma Olomouc VS FC Baník Ostrava
SCM U16

Branky: 49. Šíp, 60. Pospíšil (pen.) - 76. Martiník ČK: Pospíšil Rozhodčí: Molík - Svoboda, Doležal

Czedron - Zálešák, Kulig, Fulnek - Rýc (41. Juroška), Martiník, Šafář, Krajčo, Šenkyřík (74. Šec) - Žídek (41. Streit)