pondělí 22. dubna. 2024
U17 - zápasy

Také sedmnáctka v Pardubicích uspěla

Souboj pátých Pardubic s třetím Baníkem začal lépe pro domácí. Ti se ujali vedení, ale poté se třikrát do přestávky prosadili hosté. Po pauze svým druhým gólem v zápase poslal Baník do tříbrankového vedení Drozd. Za dvě minuty sice domácí snížili, ale ve zbytku zápasu se již neprosadili, naopak ostravští přidali pátou branku a připsali si třetí výhru v řadě.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Aleše Mooce a Martina Folty: V Pardubicích jsme vůbec nechytli úvod utkání. Soupeř v úvodu trefil tyč a následně se dostal do vedení. Poté jsme se dostali do hry a po zbytek poločasu měli převahu, ze které vznikaly šance a také tři vstřelené branky. Do druhé půle jsme vstoupili dobře a pokračovali v nastolené hře z konce první půle. Jak už to u nás tradičně bývá, tak hned po brance na 4:1 inkasujeme opět na rozdíl dvou branek a soupeř ucítil šanci na úspěch. Po šťastném gólu na 5:2 jsme utkání dohráli bez větších problému. Velice si vážíme výkonu a výsledku proti silnému a dobře kombinačně hrajícímu soupeři.

20.
dub
FK Pardubice VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 1:3
Branky: 9. Zima, 58. Urban - 32. a 56. Drozd, 20. Jadrníček, 37. Řeháček, 73. Kulyk Rozhodčí: Depeš – Šimáček, Beneš